Programok

VOICE LAB – MÜPA

Beatbox, elektronika és opera az Átlátszó Hang fesztivál részeként a Müpában. Frauke Aulbert klasszikus képzettségű énekesnő, aki az operaéneklés mellett számos tradicionális és új keletű urbánus, vokális technikát is elsajátított. „Hamburg avantgárd királynője” Rubik Ernő budapesti zeneszerző javaslatára érkezik Budapestre, szólóestje repertoárjának három fő irányát mutatja meg. A koncert

Tovább

Magyar Természettudományi Múzeum

Arachnománia: élő pókok, baglyok, denevérek – Halloweeni forgatag: 2019. október 30-án különleges programokkal várja a családokat, érdeklődőket a Magyar Természettudományi Múzeum Budapesten. Ha Halloween, akkor pókok, denevérek, baglyok, ha Természettudományi Múzeum, akkor ráadásul tudomány és játék. Program: Minikiállítás – óriási

Tovább

5+1 téli szelfitúra és randiséta a Duna szívében

Szelfizz óriás szódásszifonnal és krumplibogárszoborral, szervezz rendhagyó randitúrát a karácsonyi fények között, vagy ismerj meg egyetlen utcában öt különböző felekezetet. Izgalmas programok télre. Habár az ünnepeket sokan a kényelmes kanapén ülve, egy bögre meleg itallal a kezükben szeretik átvészelni, a

Tovább

Európában még sosem hallott Japán dallamokat hallhatsz Budapesten

Közel 2 óra fantasztikus utazás vár rád, 2 felvonásban, több mint 100 japán -magyar előadóművész jóvoltából a Vasas Jégpalotában. 2020. február 22.-én, ismét kibontja szárnyait az AMAI ANIME-Sound és bemutatja a Miracle Tour nevet viselő szimfonikus koncertshow programját, mely most először Európában

Tovább

Jövőre együtt turnézik Budapesten a Papa Roach és a Hollywood Undead

A két banda rajongói már régóta várják ezt a fellépést. A Papa Roach öt év után ismét önálló koncerttel érkezik Magyarországra, ráadásul ezúttal minden eddiginél nagyobb bulival készülnek március 4-én a Papp László Budapest Sportarénába, a Hollywood Undead társaságában. A Papa Roach Last

Tovább

Óvjuk együtt bolygónkat! – ingyenes környezetvédő fesztivállal várnak az Akvárium Klubban

Ha érdekel, miként óvhatod meg a Földet, a Zöldgömb Fesztivált neked találták ki. Az ingyenes fesztivál október 27-én, az Akvárium Klubban vár minden bolygóvédőt. A családi rendezvényen könnyen elsajátítható, gyakorlati ismeretekkel gazdagodhatsz, hiteles szakértőktől tanulhatod meg, hogyan alakíts ki egy

Tovább