Programok

5+1 téli szelfitúra és randiséta a Duna szívében

Szelfizz óriás szódásszifonnal és krumplibogárszoborral, szervezz rendhagyó randitúrát a karácsonyi fények között, vagy ismerj meg egyetlen utcában öt különböző felekezetet. Izgalmas programok télre. Habár az ünnepeket sokan a kényelmes kanapén ülve, egy bögre meleg itallal a kezükben szeretik átvészelni, a

Tovább

Európában még sosem hallott Japán dallamokat hallhatsz Budapesten

Közel 2 óra fantasztikus utazás vár rád, 2 felvonásban, több mint 100 japán -magyar előadóművész jóvoltából a Vasas Jégpalotában. 2020. február 22.-én, ismét kibontja szárnyait az AMAI ANIME-Sound és bemutatja a Miracle Tour nevet viselő szimfonikus koncertshow programját, mely most először Európában

Tovább

Jövőre együtt turnézik Budapesten a Papa Roach és a Hollywood Undead

A két banda rajongói már régóta várják ezt a fellépést. A Papa Roach öt év után ismét önálló koncerttel érkezik Magyarországra, ráadásul ezúttal minden eddiginél nagyobb bulival készülnek március 4-én a Papp László Budapest Sportarénába, a Hollywood Undead társaságában. A Papa Roach Last

Tovább

Óvjuk együtt bolygónkat! – ingyenes környezetvédő fesztivállal várnak az Akvárium Klubban

Ha érdekel, miként óvhatod meg a Földet, a Zöldgömb Fesztivált neked találták ki. Az ingyenes fesztivál október 27-én, az Akvárium Klubban vár minden bolygóvédőt. A családi rendezvényen könnyen elsajátítható, gyakorlati ismeretekkel gazdagodhatsz, hiteles szakértőktől tanulhatod meg, hogyan alakíts ki egy

Tovább

Ingyenes rendezvényt szervez az UNICEF Magyarország a Gyermekek Világnapjára

Beszélgetések, neves szakértők, a gyerekek ügye mellett elkötelezett sztárok, játszósarok, közösségi programok és expo vár az Akvárium Klubban. November 20-án ünnepeljük a Gyermekjogi Egyezmény életbe lépésének 30. évfordulóját. Az egyezményt 193 ország, köztük Magyarország is ratifikálta. A dokumentum biztosítja azon alapjogokat,

Tovább

Idén is 900 forintért mozizhatsz a Filmünnepen, itt vannak a részletek

Premier előtti magyar, francia és családi filmeket is láthatsz október 24. és 27. között. Mutatjuk a kínálatot. Idén október 24. és 27. között rendezi meg a Cinema City mozirajongóknak szóló eseménysorozatát, a Filmünnepet. A négy nap során minden fővárosi és

Tovább